HAKKIMIZDA

Firmamız Kadıoğlu İnşaat 1996 yılından beri Ereğli de İnşaat Malzemeleri alanında faaliyet göstermektedir.

Kadıoğlu İnşaat Malzemeleri; büyümesini ve bugünlere gelmesini tüm müşterilerine ve çalıştığı firmalara güven vermesine ve ürünle ilgili tam desteği sağlamasına borçludur. Firmamız bu anlayış ve çizgisinden hiç ödün vermeden devam edecektir. 

Kadıoğlu İnşaat Malzemeleri, her zaman daha ileriye, daha güzele ve daha özele ulaşmak için devamlı yenilenmekte, teknolojiye ayak uydurmakta ve çağın gereksinimlerini karşılamaya çalışmaktadır.

Üretimin temelinde sağlık, rahatlık, kalite ilkelerini benimseyerek yaşam alanlarınıza renk katan ürünlerimizi sizlere sunmaktan ve yapı malzemeleri alanında ki tüm birikim ve tecrübelerimizi ürettiğimiz her modelde içine emeğimizi ve samimiyetimizi katarak sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Amacımız sektörümüzde öncü bir kuruluş olarak yaşamdan aldığımız güç ile siz değerli müşterilerimiz ile süre gelen bir diyalog geliştirmek ve en iyiyi sizlere sunmaktır.

 

Türkiye’nin ve dünyanın seçkin markalarını kullanarak, deneyimli personeli ile mağazamız yalnız satış sırasında değil, sonrasında da müşterilerinin yanında olarak, her türlü hizmeti vermektedir.

 

Kaliteli ve profesyonel işçilik, zamanında iş teslimi…

 

Kalitesinden ödün vermeyen firmamız daima müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmet vermiştir.

04 Şubat 2017

İlgili Terimler :